panel zmywarkowy matera 45x72 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100407724
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Panel zmywarki |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Kolor korpusu: | Biały |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Panel zmywarki |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Kolor korpusu: | Biały |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel zmywarkowy matera 45x72 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100407724
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





