dywan nowoczesny lulu brown paradis 200x280 cm
Nr kat. 100400026
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany brązowe
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2120 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany brązowe
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Polipropylen / 30% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2120 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny lulu brown paradis 200x280 cm
Nr kat. 100400026
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








