lampa wisząca solina 705924 1xe14 biała
Nr kat. 100356905
opis produktu
Lampa wisząca o klasycznym, prostym wyglądzie marki Solina to wielofunkcyjne oświetlenie do każdego wnętrza. Model 705924 wykonany z wytrzymałego białego plastiku pięknie wygląda w salonie, gabinecie lub sypialni. Urządź swoje wnętrza z nowoczesnym stylem trwałego oświetlenia. Ten model łączy w sobie doskonałe wykonanie i wygodę użytkowania. Lampę wiszącą wyposażono w jedne źródło światła z oprawą E14 do użycia żarówki. Długość 18 cm, szerokość 75 cm i wysokość 75 cm to idealne rozmiary projektu Solina, który wprowadzi świeżą atmosferę do Twoich pomieszczeń. Ta lampa wisząca będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza, wprowadzając do niego klasyczny design. Solina to wysokiej jakości marka zapewniająca długotrwałe i funkcjonalne oświetlenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 75 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 75 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca o klasycznym, prostym wyglądzie marki Solina to wielofunkcyjne oświetlenie do każdego wnętrza. Model 705924 wykonany z wytrzymałego białego plastiku pięknie wygląda w salonie, gabinecie lub sypialni. Urządź swoje wnętrza z nowoczesnym stylem trwałego oświetlenia. Ten model łączy w sobie doskonałe wykonanie i wygodę użytkowania. Lampę wiszącą wyposażono w jedne źródło światła z oprawą E14 do użycia żarówki. Długość 18 cm, szerokość 75 cm i wysokość 75 cm to idealne rozmiary projektu Solina, który wprowadzi świeżą atmosferę do Twoich pomieszczeń. Ta lampa wisząca będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza, wprowadzając do niego klasyczny design. Solina to wysokiej jakości marka zapewniająca długotrwałe i funkcjonalne oświetlenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 75 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 75 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca solina 705924 1xe14 biała
Nr kat. 100356905
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




