lampa wisząca rise 108295 1xe27 czarna/biała
Nr kat. 100353054
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 31 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RISE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 31 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RISE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca rise 108295 1xe27 czarna/biała
Nr kat. 100353054
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




