lampa wisząca etna 3629 led 4w biała
Nr kat. 100224995
opis produktu
Wyjątkowa Lampa Wisząca Etna 3629 Led 4w Biała to element oświetleniowy, który doskonale wpisuje się w nowoczesne, loftowe aranżacje wnętrz. Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności stanowi również elegancki element dekoracyjny pomieszczenia. Idealnym miejscem do jej zawieszenia jest przestrzeń nad stołem lub wyspą kuchenną. Lampa została wykonana ze stali. Jej minimalistyczny design wzbogacony jest białym wykończeniem. Ciekawym jej detalem jest klosz w formie wąskiej, długiej tuby, który wyposażony jest w pojedyncze źródło światła. Jest to wbudowany moduł LED o mocy 5W. Stopień szczelności produktu na wilgoć i kurz wynosi IP20.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ETNA |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wyjątkowa Lampa Wisząca Etna 3629 Led 4w Biała to element oświetleniowy, który doskonale wpisuje się w nowoczesne, loftowe aranżacje wnętrz. Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności stanowi również elegancki element dekoracyjny pomieszczenia. Idealnym miejscem do jej zawieszenia jest przestrzeń nad stołem lub wyspą kuchenną. Lampa została wykonana ze stali. Jej minimalistyczny design wzbogacony jest białym wykończeniem. Ciekawym jej detalem jest klosz w formie wąskiej, długiej tuby, który wyposażony jest w pojedyncze źródło światła. Jest to wbudowany moduł LED o mocy 5W. Stopień szczelności produktu na wilgoć i kurz wynosi IP20.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ETNA |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca etna 3629 led 4w biała
Nr kat. 100224995
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



