lampa stołowa solina 705923 1xe14 szara
Nr kat. 100356904
opis produktu
Lampa stołowa SOLINA 705923 1XE14 w kolorze szarym to nowoczesny produkt, który wyróżnia się eleganckim wyglądem i trwałą jakością. Wykonana została z wysokiej jakości stopów metali, mierzy 16 cm długości, 58 cm szerokości oraz 58 cm wysokości. Oświetlenie wewnętrzne wyposażone jest w źródło światła typu 1xE14. Ta designerska lampa stołowa ozdobi Twój dom w elegancki i wyrafinowany sposób. Światło, które wydobywa się z lampy, stworzy intymną atmosferę w Twoim domu. Jest to ekskluzywny produkt niepowtarzalny na rynku, który zapewni Ci najwyższą jakość, elegancję i doskonałe światło każdego dnia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 58 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa stołowa SOLINA 705923 1XE14 w kolorze szarym to nowoczesny produkt, który wyróżnia się eleganckim wyglądem i trwałą jakością. Wykonana została z wysokiej jakości stopów metali, mierzy 16 cm długości, 58 cm szerokości oraz 58 cm wysokości. Oświetlenie wewnętrzne wyposażone jest w źródło światła typu 1xE14. Ta designerska lampa stołowa ozdobi Twój dom w elegancki i wyrafinowany sposób. Światło, które wydobywa się z lampy, stworzy intymną atmosferę w Twoim domu. Jest to ekskluzywny produkt niepowtarzalny na rynku, który zapewni Ci najwyższą jakość, elegancję i doskonałe światło każdego dnia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 58 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa solina 705923 1xe14 szara
Nr kat. 100356904
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




