lampa stołowa solina 705921 1xe14 szara
Nr kat. 100356902
opis produktu
Lampa stołowa SOLINA 705921 1XE14 o szarej barwie stanowi doskonałą ozdobę pomieszczeń o różnej stylistyce. Wykonana z pięknego materiału wypełni Twoje wnętrza pozytywną energią. Posiada wymiary 16 cm długości, 48 cm szerokości i 75 cm wysokości. Jej miłe dla oka kształty nadadzą Twoim pokojom przytulności. Pozwoli Ci to na tworzenie wyjątkowych aranżacji, które stworzą stabilny i wyjątkowy klimat. Wnętrza wypełni blask bijący od unikalnej lampy i będąc innowacyjnym elementem dekoracyjnym Twojego domu. Lampa cechuje się wyjątkową prostotą i stylem skandynawskim. Nowoczesny design z nutą świeżości sprawi, że lampa stanie się doskonałym dopełnieniem dowolnego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 48 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 48 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa stołowa SOLINA 705921 1XE14 o szarej barwie stanowi doskonałą ozdobę pomieszczeń o różnej stylistyce. Wykonana z pięknego materiału wypełni Twoje wnętrza pozytywną energią. Posiada wymiary 16 cm długości, 48 cm szerokości i 75 cm wysokości. Jej miłe dla oka kształty nadadzą Twoim pokojom przytulności. Pozwoli Ci to na tworzenie wyjątkowych aranżacji, które stworzą stabilny i wyjątkowy klimat. Wnętrza wypełni blask bijący od unikalnej lampy i będąc innowacyjnym elementem dekoracyjnym Twojego domu. Lampa cechuje się wyjątkową prostotą i stylem skandynawskim. Nowoczesny design z nutą świeżości sprawi, że lampa stanie się doskonałym dopełnieniem dowolnego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 48 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 48 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLINA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa solina 705921 1xe14 szara
Nr kat. 100356902
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




