lampa stołowa maravilla 705946 1xe14 biała/czarna
Nr kat. 100356919
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARAVILLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARAVILLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa maravilla 705946 1xe14 biała/czarna
Nr kat. 100356919
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



