lampa stołowa lively 705931 1xe14 szara/czarna
Nr kat. 100356912
opis produktu
Lampa stołowa LIVELY 705931 1XE14 to nowoczesna lampa o ciekawym designie. Idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze i będzie wyglądała wyjątkowo. Lampa posiada czarny korpus wykonany ze stali, a w komplecie znajdziesz również praktyczny, biały abażur. Wygodny w użytkowaniu mechanizm zapewnia maksymalną precyzję w regulacji kąta światła - możesz tworzyć ciekawe i wyjątkowe aranżacje. Nadaje się również do pracy w biurze lub przestrzeni gospodarczej. Dzięki stylowemu okrągłemu kształtowi oraz modernistycznemu abażurowi będzie wyglądać perfekcyjnie w każdym wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LIVELY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa stołowa LIVELY 705931 1XE14 to nowoczesna lampa o ciekawym designie. Idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze i będzie wyglądała wyjątkowo. Lampa posiada czarny korpus wykonany ze stali, a w komplecie znajdziesz również praktyczny, biały abażur. Wygodny w użytkowaniu mechanizm zapewnia maksymalną precyzję w regulacji kąta światła - możesz tworzyć ciekawe i wyjątkowe aranżacje. Nadaje się również do pracy w biurze lub przestrzeni gospodarczej. Dzięki stylowemu okrągłemu kształtowi oraz modernistycznemu abażurowi będzie wyglądać perfekcyjnie w każdym wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Papier |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LIVELY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa lively 705931 1xe14 szara/czarna
Nr kat. 100356912
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




