lampa stołowa family 108246 1xe27 biała
Nr kat. 100349153
opis produktu
Lampa Stołowa Family 108246 1xE27 Biała to model nowoczesny i stylowy, który będzie stanowić piękną ozdobę każdego wnętrza. Została wykonana z białej ceramiki i ma abażur zapewniający delikatne oświetlenie. Wyposażona w jedno źródło światła z rodzajem gwintu E27 o maksymalnej mocy 40 W jeszcze bardziej wzmocni charakter każdego pomieszczenia. Lampa ma wymiary 34 x 34 x 61.5 cm. Model ten nada ciepłego blasku każdemu wnętrzu, sprawiając, że bez względu na styl, będzie wyglądać elegancko. Z lampą stołową Family możesz łączyć modne i praktyczne rozwiązania tworząc niepowtarzalny nastrój w swoim domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 34 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 61.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Z abażurem |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FAMILY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Stołowa Family 108246 1xE27 Biała to model nowoczesny i stylowy, który będzie stanowić piękną ozdobę każdego wnętrza. Została wykonana z białej ceramiki i ma abażur zapewniający delikatne oświetlenie. Wyposażona w jedno źródło światła z rodzajem gwintu E27 o maksymalnej mocy 40 W jeszcze bardziej wzmocni charakter każdego pomieszczenia. Lampa ma wymiary 34 x 34 x 61.5 cm. Model ten nada ciepłego blasku każdemu wnętrzu, sprawiając, że bez względu na styl, będzie wyglądać elegancko. Z lampą stołową Family możesz łączyć modne i praktyczne rozwiązania tworząc niepowtarzalny nastrój w swoim domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 34 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 61.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Z abażurem |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FAMILY |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa family 108246 1xe27 biała
Nr kat. 100349153
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






