lampa stołowa dione 108272 1xe14 antyczna/dymna
Nr kat. 100349149
opis produktu
LAMPA STOŁOWA DIONE 108272 1XE14 ANTYCZNA/DYMNA to wysokiej jakości produkt wykonany z dbałością o szczegóły. Jej podstawa została zrobiona ze stopu metali, a szklany klosz ma kształt kuli. Lampa mierzy 24 cm szerokości i długości oraz 62.5 cm wysokości. Doda elegancji i klasy Twoim pomieszczeniom idealnie prezentując się w nich. LAMPA STOŁOWA DIONE 108272 1XE14 ANTYCZNA/DYMNA to piękny dodatek do Twojego domu. Jej stylizacja i nienaganna prezencja doskonale współgrają z wystrojem każdego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 24 cm |
| Długość: | 24 cm |
| Wysokość: | 62.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DIONE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA STOŁOWA DIONE 108272 1XE14 ANTYCZNA/DYMNA to wysokiej jakości produkt wykonany z dbałością o szczegóły. Jej podstawa została zrobiona ze stopu metali, a szklany klosz ma kształt kuli. Lampa mierzy 24 cm szerokości i długości oraz 62.5 cm wysokości. Doda elegancji i klasy Twoim pomieszczeniom idealnie prezentując się w nich. LAMPA STOŁOWA DIONE 108272 1XE14 ANTYCZNA/DYMNA to piękny dodatek do Twojego domu. Jej stylizacja i nienaganna prezencja doskonale współgrają z wystrojem każdego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 24 cm |
| Długość: | 24 cm |
| Wysokość: | 62.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DIONE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa dione 108272 1xe14 antyczna/dymna
Nr kat. 100349149
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



