lampa reflektor harley 3480 4 gr gd 4xe14 szary/złoty
Nr kat. 100457300
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 19.50 cm |
| Długość: | 64 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 14 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HARLEY |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 19.50 cm |
| Długość: | 64 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 14 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HARLEY |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektor harley 3480 4 gr gd 4xe14 szary/złoty
Nr kat. 100457300
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



