lampa podłogowa detroit 4734 1xe27 biała
Nr kat. 100296805
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 32 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 220 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | stal_lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Na wysięgniku |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 32 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 220 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | stal_lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Na wysięgniku |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa detroit 4734 1xe27 biała
Nr kat. 100296805
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







