krzesło flavio 5 czarny 134 / 730 portland taupe
Nr kat. 100496203
Krzesła
Meble
Meble do salonu
Krzesła
Krzesła czarne
Krzesła do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Krzesła muszelki
Meble do biura lub gabinetu
Krzesła do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Krzesła brązowe
Do jadalni
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Czarne
Brzost
Brązowe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Brązowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Krzesła
Meble
Meble do salonu
Krzesła
Krzesła czarne
Krzesła do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Krzesła muszelki
Meble do biura lub gabinetu
Krzesła do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Krzesła brązowe
Do jadalni
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Czarne
Brzost
Brązowe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Brązowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło flavio 5 czarny 134 / 730 portland taupe
Nr kat. 100496203
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





