krzesło flavio 5 czarny 134 / 704 megan 353
Nr kat. 100567617
opis produktu
Krzesło Flavio 5 Czarny 134 / 704 Megan 353 to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, które sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Doskonale pasuje do salonu, jadalni oraz biura, wprowadzając do wnętrza elegancki, a zarazem przyjazny klimat. Model ma szerokie siedzisko oraz kubełkowy kształt z pełnym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w beżowym odcieniu sprzyja tworzeniu ciepłej i przytulnej atmosfery. Całość oparta jest na drewnianych nogach w czarnym kolorze, które podkreślają styl mebla oraz gwarantują trwałość konstrukcji. Prezentowane krzesło dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | 704 Megan 353 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Flavio 5 Czarny 134 / 704 Megan 353 to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, które sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Doskonale pasuje do salonu, jadalni oraz biura, wprowadzając do wnętrza elegancki, a zarazem przyjazny klimat. Model ma szerokie siedzisko oraz kubełkowy kształt z pełnym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w beżowym odcieniu sprzyja tworzeniu ciepłej i przytulnej atmosfery. Całość oparta jest na drewnianych nogach w czarnym kolorze, które podkreślają styl mebla oraz gwarantują trwałość konstrukcji. Prezentowane krzesło dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | 704 Megan 353 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło flavio 5 czarny 134 / 704 megan 353
Nr kat. 100567617
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







