Current Image

Filtry

KRZESŁA BRĄZOWE

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła brązowe

Brązowe meble kojarzą nam się przede wszystkim z zabytkowymi wnętrzami czy stylem kolonialnym. Dotyczy to głównie brązowych mebli z ciemniejszych odcieniach czekoladowego brązu. Nie zapominajmy jednak, że kolor ten obejmuje również mnóstwo innych odcieni naturalnego drewna, które wykorzystać możemy w zasadzie w każdym wnętrzu. Dotyczy to także, brązowych krzeseł, które mogą być uniwersalnym elementem jadalni czy salonów inspirowanych przeróżnymi trendami. Krzesła brązowe w odcieniu jasnego drewna możemy z powodzeniem wykorzystać na przykład w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim. Naturalne drewno jest wręcz jednym ze znaków rozpoznawczych tego stylu. Z kolei bardziej ozdobne brązowe krzesła w ciemniejszych odcieniach wykorzystać możemy w salonie czy jadalni w stylu glamour.

Wiele zależy również od tego, z czym połączymy brązowe krzesła. Do klasyki należy zestawienie brązowych krzeseł z elementami w jasnych kolorach, najlepiej z tak zwanej palety kolorów ziemi. Brązowe krzesła będą wyglądać dobrze także na tle koloru białego czy kremowego. Osoby, które szukają mocniejszych, bardziej energetycznych połączeń kolorów, mogą poeksperymentować z brązowymi krzesłami i dodatkami w kolorze pomarańczowym, koralowym czy błękitnym.

Krzesła skórzane brązowe

W klasycznej jadalni możemy wykorzystać tapicerowane brązowe krzesła skórzane. Obicia takich brązowych krzeseł skórzanych wykonane są najczęściej z tak zwanej ekoskóry. Jest to syntetyczna tkanina, która swoim wyglądem i właściwościami imituje naturalną skórę. Ten ekologiczny materiał jest stosunkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, a także bardzo łatwy w pielęgnacji. Krzesła skórzane brązowe możemy wykorzystać nie tylko w domowej jadalni. Takie eleganckie krzesła brązowe sprawdzą się także w aranżacji wielu obiektów konferencyjnych, reprezentacyjnych poczekalni czy restauracji. W takich miejscach najlepiej prezentują się zwykle nowoczesne brązowe krzesła skórzane z metalowymi nogami.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.