krzesło flavio 1 orzech (brąz) 140 / 733 portland moss
Nr kat. 100496196
Krzesła
Meble
Meble do salonu
Krzesła
Meble do jadalni
Krzesła do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Meble do kuchni
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Krzesła zielone
Krzesła drewniane ciemne
Krzesła do jadalni
Meble do biura lub gabinetu
Do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Zielone
Brzost
Drewniane ciemne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Orzech |
| Kolor siedziska: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Krzesła
Meble
Meble do salonu
Krzesła
Meble do jadalni
Krzesła do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Meble do kuchni
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Krzesła zielone
Krzesła drewniane ciemne
Krzesła do jadalni
Meble do biura lub gabinetu
Do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Zielone
Brzost
Drewniane ciemne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Orzech |
| Kolor siedziska: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło flavio 1 orzech (brąz) 140 / 733 portland moss
Nr kat. 100496196
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





