krzesło flavio 1 czarny 134 / 663 monolith 77
Nr kat. 100496183
Krzesła
Meble
Krzesła czarne
Meble do salonu
Krzesła
Krzesła do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Krzesła niebieskie
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Krzesła do jadalni
Do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Granatowe
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Niebieskie
Czarne
Brzost
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Granatowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Krzesła
Meble
Krzesła czarne
Meble do salonu
Krzesła
Krzesła do kuchni
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Krzesła do salonu
Krzesła Brzost
Krzesła niebieskie
Krzesła Do biura lub gabinetu
Krzesła skandynawskie
Meble do biura lub gabinetu
Krzesła do jadalni
Do jadalni
Do jadalni
Do salonu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Granatowe
Do biura lub gabinetu
Skandynawski
Niebieskie
Czarne
Brzost
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Granatowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło flavio 1 czarny 134 / 663 monolith 77
Nr kat. 100496183
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





