komoda vera 190 czarna
Nr kat. 100596996
opis produktu
Komoda Vera 190 czarna to nowoczesny mebel do salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu oraz jadalni, który docenią miłośnicy wysublimowanego designu. Powyższy wariant cechuje precyzja wykonania widoczna w każdym detalu. Komodę Vera charakteryzuje minimalistyczna forma, której lekkość akcentują smukłe, metalowe i minimalistyczne nogi. Mebel w czarnym odcieniu wniesie do wnętrza ponadczasową kolorystykę, która zapewnia wyrazistość, kontrast i charakter, a ponadto doskonale współpracuje z większością barw. Ryflowany front komody tworzy efekt głębi, kunsztu oraz wysokiej jakości produktu. Wyjątkowy wygląd mebla potęgują zaokrąglone obrzeża, dzięki którym bryła zyskuje łagodną linię. Model wykonany z płyty laminowanej wyposażony został w drzwi uchylne oraz bezuchwytowy system otwierania. Wystarczy delikatnie docisnąć front do korpusu, aby swobodnie otworzyć oraz zamknąć mebel. Wymiary komody Vera wynoszą 190 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Vera 190 czarna to nowoczesny mebel do salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu oraz jadalni, który docenią miłośnicy wysublimowanego designu. Powyższy wariant cechuje precyzja wykonania widoczna w każdym detalu. Komodę Vera charakteryzuje minimalistyczna forma, której lekkość akcentują smukłe, metalowe i minimalistyczne nogi. Mebel w czarnym odcieniu wniesie do wnętrza ponadczasową kolorystykę, która zapewnia wyrazistość, kontrast i charakter, a ponadto doskonale współpracuje z większością barw. Ryflowany front komody tworzy efekt głębi, kunsztu oraz wysokiej jakości produktu. Wyjątkowy wygląd mebla potęgują zaokrąglone obrzeża, dzięki którym bryła zyskuje łagodną linię. Model wykonany z płyty laminowanej wyposażony został w drzwi uchylne oraz bezuchwytowy system otwierania. Wystarczy delikatnie docisnąć front do korpusu, aby swobodnie otworzyć oraz zamknąć mebel. Wymiary komody Vera wynoszą 190 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda vera 190 czarna
Nr kat. 100596996
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





