komoda togo 27 2d1s dąb wellington
Nr kat. 100575682
opis produktu
Komoda Togo 27 2d1s dąb wellington została zaprojektowana z myślą o wnętrzach, w których liczy się estetyczna spójność i praktyczne rozwiązania na co dzień. Nowoczesny charakter mebla podkreśla jego prosty, ponadczasowy kształt, wyposażony w cztery pojemne szuflady zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania, ułatwiając zachowanie porządku w salonie, sypialni, jak i w garderobie. Komoda wykonana z trwałych, solidnych materiałów gwarantuje stabilność oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, wykończenie w odcieniu dębu wellington z wyraźnie widocznym usłojeniem dodaje całości naturalnego charakteru i subtelnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91 cm |
| Wysokość: | 84.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb wellington |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wellington |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Togo 27 2d1s dąb wellington została zaprojektowana z myślą o wnętrzach, w których liczy się estetyczna spójność i praktyczne rozwiązania na co dzień. Nowoczesny charakter mebla podkreśla jego prosty, ponadczasowy kształt, wyposażony w cztery pojemne szuflady zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania, ułatwiając zachowanie porządku w salonie, sypialni, jak i w garderobie. Komoda wykonana z trwałych, solidnych materiałów gwarantuje stabilność oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, wykończenie w odcieniu dębu wellington z wyraźnie widocznym usłojeniem dodaje całości naturalnego charakteru i subtelnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91 cm |
| Wysokość: | 84.2 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb wellington |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wellington |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda togo 27 2d1s dąb wellington
Nr kat. 100575682
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






