komoda scandi 38 2d1s dąb olejowany / ceglany
Nr kat. 100601836
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Komody z 1 szufladą
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Młodzieżowy
Dziecięcy
Brązowe
Miedziane
Scandi - ceglany
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - ceglany |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb olejowany |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb olejowany / Ceglany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody z drzwiami i szufladami
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody do sypialni
Komody drewniane naturalne
Komody z 1 szufladą
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Młodzieżowy
Dziecięcy
Brązowe
Miedziane
Scandi - ceglany
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - ceglany |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb olejowany |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb olejowany / Ceglany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda scandi 38 2d1s dąb olejowany / ceglany
Nr kat. 100601836
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











