komoda pafos 200 4d czarna
Nr kat. 100596948
opis produktu
Komoda Pafos 200 4d czarna to model wyposażony w osiem półek oraz poczwórne drzwi o uchylnym systemie otwierania. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych, loft, skandynawskich oraz eklektycznych. Powyższy wariant w czarnym odcieniu wzbogaca oryginalna struktura frontu, która tworzy subtelną, a jednocześnie nieprzytłaczającą wnętrza dekorację. Pionowe płyciny wysmuklają bryłę, tworząc efekt głębi. Solidna i wytrzymała konstrukcja powstała z łatwej w pielęgnacji i odpornej na czynniki mechaniczne płyty MDF foliowanej oraz laminowanej. Zaś nowoczesny i bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, akcentuje nowoczesny styl kolekcji. Komoda Pafos mierzy 200 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Pafos 200 4d czarna to model wyposażony w osiem półek oraz poczwórne drzwi o uchylnym systemie otwierania. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych, loft, skandynawskich oraz eklektycznych. Powyższy wariant w czarnym odcieniu wzbogaca oryginalna struktura frontu, która tworzy subtelną, a jednocześnie nieprzytłaczającą wnętrza dekorację. Pionowe płyciny wysmuklają bryłę, tworząc efekt głębi. Solidna i wytrzymała konstrukcja powstała z łatwej w pielęgnacji i odpornej na czynniki mechaniczne płyty MDF foliowanej oraz laminowanej. Zaś nowoczesny i bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu, akcentuje nowoczesny styl kolekcji. Komoda Pafos mierzy 200 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda pafos 200 4d czarna
Nr kat. 100596948
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







