komoda mossa mo5 3d dąb whisky / biały
Nr kat. 100476909
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Meble do salonu
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody tylko z drzwiami
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Komody 3 drzwiowe
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z drzwiami
Meble do pokoju dziecięcego
3 szt
Do salonu
Do sypialni
Do salonu
Do sypialni
Nowoczesny
Białe
Art Deco
Mossa
Mossa
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Mossa |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb whisky |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 97 cm |
| Wysokość: | 135.8 cm |
| Głębokość: | 39.8 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Meble do salonu
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody tylko z drzwiami
Komody białe
Do pokoju dziecięcego
Komody 3 drzwiowe
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z drzwiami
Meble do pokoju dziecięcego
3 szt
Do salonu
Do sypialni
Do salonu
Do sypialni
Nowoczesny
Białe
Art Deco
Mossa
Mossa
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Mossa |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb whisky |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 97 cm |
| Wysokość: | 135.8 cm |
| Głębokość: | 39.8 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda mossa mo5 3d dąb whisky / biały
Nr kat. 100476909
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







