komoda mono mk104 złoty / beż piaskowy
Nr kat. 100402700
opis produktu
KOMODA MONO MK104 ZŁOTY/BEŻ PIASKOWY to nowoczesny i funkcjonalny mebel dopełniający wnętrze salonu lub jadalni. Wykonany jest z trwałej płyty laminowanej wykończonej obrzeżem ABS. Wyposażony jest w drzwi z systemem cichego domykania oraz stelaż w złotej barwie. Blat, fronty i korpus są utrzymane w kolorze beżu piaskowego, dzięki czemu mebel doskonale wpisuje się w każdy styl i przestrzeń. Komoda ma szerokość 104 cm, wysokość 83.2 cm i głębokość 39 cm i idealnie posłuży jako miejsce przechowywania naczyń oraz zastawy stołowej. KOMODA MONO MK104 ZŁOTY/BEŻ PIASKOWY jest świetną propozycją dla osób ceniących funkcjonalność, efektowny wygląd i wysoką jakość wykonania.
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do jadalni
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody tylko z drzwiami
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z drzwiami
Meble do pokoju dziecięcego
2 szt
Do jadalni
Komody do jadalni
Do salonu
Beżowe
Do salonu
Do jadalni
Nowoczesny
Japandi
Mono - beż
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Mono - beż |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Beż piaskowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 83.2 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż piaskowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beż piaskowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOMODA MONO MK104 ZŁOTY/BEŻ PIASKOWY to nowoczesny i funkcjonalny mebel dopełniający wnętrze salonu lub jadalni. Wykonany jest z trwałej płyty laminowanej wykończonej obrzeżem ABS. Wyposażony jest w drzwi z systemem cichego domykania oraz stelaż w złotej barwie. Blat, fronty i korpus są utrzymane w kolorze beżu piaskowego, dzięki czemu mebel doskonale wpisuje się w każdy styl i przestrzeń. Komoda ma szerokość 104 cm, wysokość 83.2 cm i głębokość 39 cm i idealnie posłuży jako miejsce przechowywania naczyń oraz zastawy stołowej. KOMODA MONO MK104 ZŁOTY/BEŻ PIASKOWY jest świetną propozycją dla osób ceniących funkcjonalność, efektowny wygląd i wysoką jakość wykonania.
Komody
Meble
Meble do salonu
Komody nowoczesne
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Meble do jadalni
Komody glamour
Komody do sypialni
Komody tylko z drzwiami
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Tylko z drzwiami
Meble do pokoju dziecięcego
2 szt
Do jadalni
Komody do jadalni
Do salonu
Beżowe
Do salonu
Do jadalni
Nowoczesny
Japandi
Mono - beż
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Mono - beż |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Beż piaskowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 104 cm |
| Wysokość: | 83.2 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż piaskowy |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beż piaskowy |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda mono mk104 złoty / beż piaskowy
Nr kat. 100402700
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






