komoda marte dąb bielony
Nr kat. 100607909
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta fornirowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dą bielony |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb bielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb bielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta fornirowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dą bielony |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb bielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda marte dąb bielony
Nr kat. 100607909
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













