komoda malwa 1d3s dąb artisan
Nr kat. 100500621
opis produktu
Komoda Malwa 1D3S dąb Artisan to propozycja, która wniesie do wnętrza ponadczasową kolorystykę oraz naturalne wzornictwo. Prezentowana komoda stanowi esencję nowoczesnej odsłony stylu rustykalnego, który przybiera minimalistyczną formę. Mebel w ciepłym kolorze drewna charakteryzuje się wzorem perfekcyjnie imitującym strukturę dębu – jego sęki, słoje i tłoczenia. Idealny model dedykowany aranżacjom skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym, a także eklektycznym, wprowadzi do aranżacji przytulność oraz wizualne ocieplenie przestrzeni. Komoda Malwa wyposażona została w trzy szuflady, pojedyncze drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 80 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 40 cm głębokości. Powyższy wariant dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Malwa 1D3S dąb Artisan to propozycja, która wniesie do wnętrza ponadczasową kolorystykę oraz naturalne wzornictwo. Prezentowana komoda stanowi esencję nowoczesnej odsłony stylu rustykalnego, który przybiera minimalistyczną formę. Mebel w ciepłym kolorze drewna charakteryzuje się wzorem perfekcyjnie imitującym strukturę dębu – jego sęki, słoje i tłoczenia. Idealny model dedykowany aranżacjom skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym, a także eklektycznym, wprowadzi do aranżacji przytulność oraz wizualne ocieplenie przestrzeni. Komoda Malwa wyposażona została w trzy szuflady, pojedyncze drzwi uchylne oraz dwie półki wewnętrzne. Model wykonany z płyty laminowanej mierzy 80 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 40 cm głębokości. Powyższy wariant dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda malwa 1d3s dąb artisan
Nr kat. 100500621
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







