komoda florencja 46 1d3s biały
Nr kat. 100575673
opis produktu
Duża komoda Florencja 46 1d3s biała to propozycja, która wprowadza do wnętrza porządek oraz subtelną elegancję w nowoczesnym wydaniu. Zachwyca prostym kształtem oraz starannie dobranymi detalami, dzięki czemu doskonale odnajduje się w salonie, sypialni lub garderobie. Model wyposażony w zamykaną szafkę z pojedynczymi drzwiczkami, praktyczną wewnętrzną półkę, a także trzy pojemne szuflady z pełnym wysuwem oraz uchwytami z tworzywa sztucznego, ułatwia codzienną organizację i wygodne przechowywanie. Mebel wykonany z trwałych materiałów i wykończony w uniwersalnej bieli rozjaśnia przestrzeń, jego drzwiczki ozdobione lamelami w odcieniu naturalnego drewna nadają całości elegancki, współczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 79.8 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Duża komoda Florencja 46 1d3s biała to propozycja, która wprowadza do wnętrza porządek oraz subtelną elegancję w nowoczesnym wydaniu. Zachwyca prostym kształtem oraz starannie dobranymi detalami, dzięki czemu doskonale odnajduje się w salonie, sypialni lub garderobie. Model wyposażony w zamykaną szafkę z pojedynczymi drzwiczkami, praktyczną wewnętrzną półkę, a także trzy pojemne szuflady z pełnym wysuwem oraz uchwytami z tworzywa sztucznego, ułatwia codzienną organizację i wygodne przechowywanie. Mebel wykonany z trwałych materiałów i wykończony w uniwersalnej bieli rozjaśnia przestrzeń, jego drzwiczki ozdobione lamelami w odcieniu naturalnego drewna nadają całości elegancki, współczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 125 cm |
| Wysokość: | 79.8 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda florencja 46 1d3s biały
Nr kat. 100575673
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










