komoda cross 76 4d dąb wotan / biały
Nr kat. 100578113
opis produktu
Wysoka Komoda Cross 76 4d Dąb Wotan / Biały idealnie odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach, w których ważna jest równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Elegancki mebel wyróżnia się prostą formą oraz harmonijnym połączeniem kolorów – białych frontów z korpusem w odcieniu dąb wotan. Przemyślana konstrukcja komody sprzyja wygodzie codziennego użytkowania oraz dobrej organizacji przestrzeni. Model wyposażony jest w dwie dwudrzwiowe szafki oraz w półki ułatwiające przechowywanie. Styl mebla doskonale sprawdza się w salonie, sypialni lub w garderobie, stanowiąc praktyczny i estetyczny element wyposażenia wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 119 cm |
| Wysokość: | 139 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wysoka Komoda Cross 76 4d Dąb Wotan / Biały idealnie odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach, w których ważna jest równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Elegancki mebel wyróżnia się prostą formą oraz harmonijnym połączeniem kolorów – białych frontów z korpusem w odcieniu dąb wotan. Przemyślana konstrukcja komody sprzyja wygodzie codziennego użytkowania oraz dobrej organizacji przestrzeni. Model wyposażony jest w dwie dwudrzwiowe szafki oraz w półki ułatwiające przechowywanie. Styl mebla doskonale sprawdza się w salonie, sypialni lub w garderobie, stanowiąc praktyczny i estetyczny element wyposażenia wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 119 cm |
| Wysokość: | 139 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda cross 76 4d dąb wotan / biały
Nr kat. 100578113
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













