komoda cross 25 4d4s dąb wotan / biały
Nr kat. 100578108
opis produktu
Komoda Cross 25 4d4s Dąb Wotan / Biały doskonale odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się zarówno estetyka, jak i funkcjonalność. Elegancki mebel zwraca uwagę prostą formą oraz wyważonym połączeniem kolorów – białe fronty wprowadzają lekkość, a korpus w dekorze dąb wotan nadaje całości ciepły, naturalny charakter. Przemyślana konstrukcja komody zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Wyposażona jest w cztery praktyczne szuflady oraz trzy szafki – jedną dwudrzwiową i dwie z pojedynczymi drzwiczkami. Wnętrze każdej szafki zostało podzielone półką, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie porządku. Design mebla świetnie sprawdza się w salonie, sypialni, a także w garderobie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 225 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Cross 25 4d4s Dąb Wotan / Biały doskonale odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach, w których liczy się zarówno estetyka, jak i funkcjonalność. Elegancki mebel zwraca uwagę prostą formą oraz wyważonym połączeniem kolorów – białe fronty wprowadzają lekkość, a korpus w dekorze dąb wotan nadaje całości ciepły, naturalny charakter. Przemyślana konstrukcja komody zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Wyposażona jest w cztery praktyczne szuflady oraz trzy szafki – jedną dwudrzwiową i dwie z pojedynczymi drzwiczkami. Wnętrze każdej szafki zostało podzielone półką, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie porządku. Design mebla świetnie sprawdza się w salonie, sypialni, a także w garderobie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 225 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda cross 25 4d4s dąb wotan / biały
Nr kat. 100578108
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













