kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną kuchinox cubi czarny mat pku_70td
Nr kat. 100266311
opis produktu
Elegancka KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD zapewni estetyczne wykończenie strefy prysznicowej w Twojej nowoczesnej łazience. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD obejmuje: baterię termostatyczną, kwadratową deszczownicę o wymiarach 25 x 25 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 20 x 3 cm (rodzaj strumienia – deszczowy), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Cubi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PKU_70TD |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 41 X 7 CM |
| Waga brutto: | 4.688 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD zapewni estetyczne wykończenie strefy prysznicowej w Twojej nowoczesnej łazience. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD obejmuje: baterię termostatyczną, kwadratową deszczownicę o wymiarach 25 x 25 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 20 x 3 cm (rodzaj strumienia – deszczowy), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Cubi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PKU_70TD |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 41 X 7 CM |
| Waga brutto: | 4.688 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną kuchinox cubi czarny mat pku_70td
Nr kat. 100266311
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Elegancka KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD zapewni estetyczne wykończenie strefy prysznicowej w Twojej nowoczesnej łazience. Przeznaczona jest do montażu ściennego. Została wykończona w czarnym kolorze. KOLUMNA PRYSZNICOWA Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ KUCHINOX CUBI PKU_70TD obejmuje: baterię termostatyczną, kwadratową deszczownicę o wymiarach 25 x 25 cm, 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową o wymiarach 20 x 3 cm (rodzaj strumienia – deszczowy), drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z końcówką antyskrętną, która zapobiega jego skręcaniu się. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Cubi |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PKU_70TD |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 41 X 7 CM |
| Waga brutto: | 4.688 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


