kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit zen gun metal s951-784
Nr kat. 100520551


opis produktu
Doskonałym wyborem dla osób ceniących wyrafinowaną prostotę i funkcjonalność jest Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit Zen Grafit Szczotkowany S951-784. Jej stylowe, szczotkowane wykończenie w kolorze grafitowym, uzyskane dzięki trwałej powłoce PVD, nadaje łazience nowoczesny charakter i zwiększa odporność powierzchni na zarysowania oraz korozję. W zestawie znajduje się bateria termostatyczna z korpusem z trwałego mosiądzu, odporna na nagrzewanie, okrągła deszczownica Slim o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości oraz 5-funkcyjna słuchawka prysznicowa. Komfort użytkowania zwiększa przesuwny uchwyt na słuchawkę oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm. System EasyClean umożliwia usuwanie osadu kamiennego z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy, ułatwiając ich pielęgnację oraz przedłużając trwałość.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Zen |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-784 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 6.490 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Doskonałym wyborem dla osób ceniących wyrafinowaną prostotę i funkcjonalność jest Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit Zen Grafit Szczotkowany S951-784. Jej stylowe, szczotkowane wykończenie w kolorze grafitowym, uzyskane dzięki trwałej powłoce PVD, nadaje łazience nowoczesny charakter i zwiększa odporność powierzchni na zarysowania oraz korozję. W zestawie znajduje się bateria termostatyczna z korpusem z trwałego mosiądzu, odporna na nagrzewanie, okrągła deszczownica Slim o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości oraz 5-funkcyjna słuchawka prysznicowa. Komfort użytkowania zwiększa przesuwny uchwyt na słuchawkę oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm. System EasyClean umożliwia usuwanie osadu kamiennego z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy, ułatwiając ich pielęgnację oraz przedłużając trwałość.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Zen |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-784 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 6.490 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit zen gun metal s951-784
Nr kat. 100520551
Cena katalogowa: 2 414 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 414 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Doskonałym wyborem dla osób ceniących wyrafinowaną prostotę i funkcjonalność jest Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit Zen Grafit Szczotkowany S951-784. Jej stylowe, szczotkowane wykończenie w kolorze grafitowym, uzyskane dzięki trwałej powłoce PVD, nadaje łazience nowoczesny charakter i zwiększa odporność powierzchni na zarysowania oraz korozję. W zestawie znajduje się bateria termostatyczna z korpusem z trwałego mosiądzu, odporna na nagrzewanie, okrągła deszczownica Slim o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości oraz 5-funkcyjna słuchawka prysznicowa. Komfort użytkowania zwiększa przesuwny uchwyt na słuchawkę oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm. System EasyClean umożliwia usuwanie osadu kamiennego z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy, ułatwiając ich pielęgnację oraz przedłużając trwałość.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Zen |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | S951-784 |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 6.490 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


