kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką cersanit virgo chrom połysk s951-862
Nr kat. 100520564
opis produktu
Stylowa Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit Virgo Chrom Połysk S951-862 jest funkcjonalnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki. Jej lśniące chromowane wykończenie dodaje przestrzeni lekkości i elegancji. W skład kolumny wchodzi bateria termostatyczna ze stałą wylewką wannową, okrągła deszczownica Slim o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości oraz 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa. Przesuwny uchwyt na słuchawkę oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm podnoszą komfort użytkowania kolumny. Dzięki technologii EasyClean, usuwanie osadu z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy jest łatwe i szybkie, mosiężny korpus baterii nie nagrzewa się, zwiększając bezpieczeństwo kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | virgo |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-862 |
| Waga brutto: | 5.960 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowa Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Cersanit Virgo Chrom Połysk S951-862 jest funkcjonalnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki. Jej lśniące chromowane wykończenie dodaje przestrzeni lekkości i elegancji. W skład kolumny wchodzi bateria termostatyczna ze stałą wylewką wannową, okrągła deszczownica Slim o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości oraz 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa. Przesuwny uchwyt na słuchawkę oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm podnoszą komfort użytkowania kolumny. Dzięki technologii EasyClean, usuwanie osadu z silikonowych dysz słuchawki i deszczownicy jest łatwe i szybkie, mosiężny korpus baterii nie nagrzewa się, zwiększając bezpieczeństwo kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolekcja: | virgo |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S951-862 |
| Waga brutto: | 5.960 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną z wylewką cersanit virgo chrom połysk s951-862
Nr kat. 100520564
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







