Filtry

Cersanit Virgo

63 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Cersanit Virgo

Ponadczasowe geometryczne wzornictwo, wysoka jakość wykonania i funkcjonalność to najważniejsze cechy kolekcji Cersanit Virgo. Ta linia produktów z całą pewnością zainteresuje tych z Was, którzy chcą stworzyć designerską aranżację łazienki w eleganckim stylu. Kolekcja Cersanit Virgo obejmuje kompleksową gamę produktów niezbędnych w każdej łazience. Jest to między innymi armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny i obudowy, także bardzo szeroki wybór mebli do łazienki. Więcej o poszczególnych elementach kolekcji Cersanit Virgo przeczytacie poniżej. 

Produkty Cersanit Virgo dostępne są także w ofercie sklepu internetowego Komfort. W stałej sprzedaży mamy kilkadziesiąt produktów z tej linii. Przygotowaliśmy dla Was ofertę między innymi baterii umywalkowych i wannowych, wannien Cersanit Virgo, a także modułowych mebli łazienkowych z tej kolekcji.Cersanit Virgo – elementy

Jakie konkretnie produkty znajdziecie w kolekcji Cersanit Virgo? Nie zabrakło w niej oczywiście ceramiki sanitarnej. Umywalki Cersanit Virgo, wanny i miski klozetowe to przede wszystkim modele o minimalistycznym, geometrycznym designie.  • Umywalki Cersanit Virgo – to zarówno tak modne ostatnio umywalki nablatowe, jak i umywalki meblowe. Umywalki wpuszczane w szafki są oczywiście kompatybilne z meblami łazienkowymi dostępnymi w ramach tej samej kolekcji. W tej linii nie znajdziecie umywalek okrągłych czy owalnych. Inspiracją dla projektantów kolekcji Virgo były przede wszystkim prostokątne geometryczne formy.
  • Wanny Cersanit Virgo to także modele inspirowane geometrycznymi formami o prostokątnym przekroju. Wanna Cersanit Virgo to model dostępny w kilku różnych rozmiarach. W zależności od Waszych potrzeb i metrażu łazienki możecie wybrać wanny o długości od 140 do 180 cm. Nieco mniejszy wybór będziecie mieli pod względem szerokości wanny. Szerokość krótszych wanien to standardowe 75 cm. Jedynie największa wanna Cersanit Virgo o długości 180 cm ma szerokość 80 cm. Częścią tej kolekcji są także gotowe obudowy do wanien Virgo. Są to estetyczne panele wykonane z wysokoudarowego polistyrenu. Tworzywo to jest całkowicie odporne na wilgoć oraz częste zmiany temperatury w łazience.
  • Kolejny element kolekcji Cersanit Virgo to miski WC. W tej linii produktów znajdziecie przede wszystkim wiszące miski WC Cersanit Virgo. Taki model nada aranżacji łazienki lekkiego i nowoczesnego charakteru. Wisząca miska WC daje także efekt wizualnego powiększenia podłogi i całej łazienki. Dodatkowym atutem zestawów WC z kolekcji Cersanit Virgo są takie ukryte mocowania sanitariatów, które dodatkowo zwiększają estetykę produktów z tej serii. Na uwagę zasługuje również fakt, że miski WC Cersanit Virgo wykonane są w bezkołnierzowej technologii CleanON. Co to oznacza? Tego rodzaju miski klozetowe pozbawione są tradycyjnego rantu, który w standardowych muszlach zapobiega wydostawaniu się wody na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki i odpowiedniemu wyprofilowaniu miski, możliwa stała się całkowita rezygnacja z tak zwanego kołnierza. Za sprawą takich zmian miski WC Cersanit Virgo zyskały nie tylko atrakcyjny wygląd. Konstrukcja ta sprawia też, że są one o wiele bardziej higieniczne i łatwiejsze w pielęgnacji. Kołnierz w klasycznych miskach WC był bowiem miejscem, w którym tradycyjnie zbierały się bakterie.


Seria Cersanit Virgo – wymiary

Znaczną część kolekcji Virgo stanowią modułowe meble łazienkowe o nowoczesnym designie. Modułowa konstrukcja tych mebli sprawia, że możecie dowolnie łączyć poszczególne szafki i słupki łazienkowe Cersanit Virgo. Dzięki temu zyskujecie możliwość dopasowania wymiarów i układu łazienkowej zabudowy do konkretnego pomieszczenia. Jest to także sposób na stworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej aranżacji, która połączy w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. 

Jakie meble łazienkowe znajdziecie w kolekcji Cersanit Virgo?  • Szafki podumywalkowe Cersanit Virgo 60 i Cersanit Virgo 80. Są to zarówno szafki kompatybilne z umywalkami meblowymi Cersanit tej samej szerokości, jak i szafki z blatem. Możecie je wykorzystać na przykład do montażu tak modnych ostatnio umywalek nablatowych.
  • Słupki łazienkowe Cersanit Virgo 160 cm wysokości.  Podobnie jak inne meble z kolekcji Virgo również słupki łazienkowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Możecie wybrać pomiędzy szafkami białymi z frontami na wysoki połysk lub szafkami w kolorze naturalnego szarego dębu. Do wyboru macie także uchwyty czarne lub chromowane. Często sama zmiana uchwytów pozwala diametralnie odmienić aranżację łazienki od strony wizualnej.
  • Szafki wiszące z lustrem Virgo szerokości 40 lub 60 cm. Korpus szafki również może być wykonany z płyty laminowanej w kolorze białym (wysoki połysk) lub w kolorze szarego dębu.


Atutami mebli łazienkowych z tej kolekcji są więc przede wszystkim szeroka gama dostępnych rozmiarów, a także różne opcje wykończenia (kolor laminatu i kolor uchwytów). Dzięki temu meble łazienkowe Cersanit Virgo wykorzystacie nie tylko w łazienkach o różnym metrażu i układzie, ale także we wnętrzach inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi.