Baner produktowy
Baner produktowy
KOLUMNA PRYSZNICOWA VALVEX LOFT
1/7

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Dla zapewnienia największej wygody podczas kąpieli, wybierz funkcjonalną kolumnę prysznicową LOFT BLACK od firmy VALVEX. Składa się ona z trzech elementów – deszczownicy, słuchawki prysznicowej o długim wężu oraz baterii o ergonomicznym uchwycie. Słuchawka posiada system MAGIC CLICK, który umożliwia wybranie jednego z trzech dostępnych rodzajów strumienia wody. Ponadto, tak jak deszczownica, została wyposażona system EASY CLEAN, zapobiegający osadzaniu się na powierzchni kamienia, a także ułatwiający czyszczenie. Prezentowany model, wykonany z mosiądzu z tworzywem ABS, pokryto czarnym, matowym lakierem.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Kolumna prysznicowa
Dostawca:Valvex
Gwarancja:5 lat
Miejsce montażu:Ścienne
Kolekcja:Loft
Kolor:Czarny
Bestseller:Tak
Typ kolumny prysznicowej:Z baterią mieszaczową
Bateria termostatyczna:Nie
Regulacja wysokości deszczowni:Tak
Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:3-funkcyjna
Rozmiar/średnica deszczowni:25 x 25 cm
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:2455750
Triada Produktowa:Tak Dobry

Opinie

kolumna prysznicowa valvex loft

SKU: 100196517

959 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 7-9 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.