Filtry

Valvex Loft

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Valvex Loft

Armatura Valvex dzięki wysokiej jakości i nowoczesnemu wzornictwu zdobyła zaufania klientów nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Projektanci Valvex od lat łączą funkcjonalność i najwyższej jakości materiały z popularnymi wnętrzarskimi trendami. Jedną z najnowszych propozycji w katalogu tej polskiej firmy jest kolekcja armatury Valvex Loft.  Jak sama nazwa wskazuje, jest to linia produktów inspirowanych tak popularnym ostatnio stylem loftowym. Polacy pokochali ten surowy i funkcjonalny styl, a loftowe łazienki są jednym z największych aranżacyjnych hitów ostatnich sezonów. Rdzeń kolekcji Valvex Loft to przede wszystkim baterie łazienkowe. Ta linia obejmuje baterie umywalkowe, wannowe, a także kompleksowe zestawy prysznicowe. Uzupełnieniem tej kolekcji są także baterie bidetowe. W sklepie internetowym Komfort kolekcja Valvex Loft reprezentowana jest przez kilkadziesiąt produktów z tych kategorii. Wiele z nich kupicie w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. W ramach organizowanych przez nas regularnie wyprzedaży baterie z kolekcji Valvex Loft dostępne są z rabatami od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.

Valvex Loft – kolory

Z loftowymi łazienkami kojarzy się często armatura w kolorze białym i czarnym. Takich modeli nie mogło więc zabraknąć także w kolekcji Valvex Loft. Baterie Valvex Loft Black i Valvex Loft White będą nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia loftowej łazienki, ale także jej ozdobą.  W kolekcji Valvex Loft coś dla siebie znajdą także Ci z Was, którzy poszukują armatury w kolorach metalicznych. Poza standardowymi bateriami chromowanymi projektanci tej serii przygotowali dla Was także baterie w kolorze złotym. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukacie armatury, która wizualnie ożywi prostą, minimalistyczną łazienkę. Bardzo ciekawy efekt aranżacyjny daje również połączenie baterii Valvex Loft Gold z płytkami imitującymi naturalny marmur.

Valvex Loft – elementy

Co dokładnie znajdziecie w kolekcji baterii łazienkowych Valvex Loft? Podstawowe elementy tej kolekcji to:

  • bateria wannowa Valvex Loft – zarówno w postaci modeli natynkowych, jak i podtynkowych,
  • bateria umywalkowa Valvex Loft – niskie i wysokie baterie sztorcowe oraz minimalistyczne zestawy podtynkowe,
  • bateria prysznicowa Valvex Loft – model z samą słuchawką lub zestaw z deszczownicą,
  • bateria wannowa Valvex Loft – modele 4-otworowe przeznaczone do montażu na wannie lub zabudowie obok wanny, a także podtynkowe baterie wannowe.