kolumna prysznicowa valvex loft złoty połysk 2455670
Nr kat. 100338905
opis produktu
Wyjątkowym, nowoczesnym produktem do łazienki jest Kolumna Prysznicowa Valvex Loft Złoty 2455670. Montowana jest na ścianie, prezentuje się niezwykle elegancko dzięki złotemu wykończeniu, które nadje pomieszczeniu ekskluzywny charakter. Wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i niezawodność. Elementem kolumny jest jednouchwytowa bateria z mieszaczem, umożliwiająca łatwą i precyzyjną regulację temperatury wody. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 25 x 25 cm zapewnia relaksujący strumień. Jej wysokość jest regulowana, dostosowując się do indywidualnych preferencji użytkownika. W skład kolumny wchodzi również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa, wygodny przesuwany uchwyt oraz wąż prysznicowy, które zwiększają komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | loft |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86 X 39 X 7 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2455670 |
| Waga brutto: | 4.685 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wyjątkowym, nowoczesnym produktem do łazienki jest Kolumna Prysznicowa Valvex Loft Złoty 2455670. Montowana jest na ścianie, prezentuje się niezwykle elegancko dzięki złotemu wykończeniu, które nadje pomieszczeniu ekskluzywny charakter. Wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i niezawodność. Elementem kolumny jest jednouchwytowa bateria z mieszaczem, umożliwiająca łatwą i precyzyjną regulację temperatury wody. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 25 x 25 cm zapewnia relaksujący strumień. Jej wysokość jest regulowana, dostosowując się do indywidualnych preferencji użytkownika. W skład kolumny wchodzi również 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa, wygodny przesuwany uchwyt oraz wąż prysznicowy, które zwiększają komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | loft |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86 X 39 X 7 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2455670 |
| Waga brutto: | 4.685 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa valvex loft złoty połysk 2455670
Nr kat. 100338905
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






