Baner produktowy
Baner produktowy

kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y chrom połysk y1244x/6cr

SKU: 100164697

Zdjęcie produktu
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

3- funkcyjna kolumna prysznicowa marki Omnires umożliwia komfortowe kąpiele i szybkie odświeżenie dzięki swojemu pełnemu wyposażeniu. Deszczownica oraz słuchawka prysznicowa i bateria prysznicowa najlepiej wyglądać będą w kabinach typu walk-in ze względu na swój nowoczesny wygląd. Modny kolor chrom najlepiej będzie się prezentować w łazienkach, gdzie pojawiają się elementy w tym kolorze. Kolekcja Y charakteryzuje się trwałością i materiałami najwyższej jakości. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się estetycznym wyglądem przez wiele lat. Produkt łatwo utrzymać w czystości. Cała kolumna ma 130 cm wysokości.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:

Kolumna prysznicowa

Dostawca:

Omnires

Gwarancja:

2 lata

Miejsce montażu:

Ścienne

Kolekcja:

Y

Kolor:

Chrom

Typ kolumny prysznicowej:

Z baterią termostatyczną

Bateria termostatyczna:

Tak

Regulacja wysokości deszczowni:

Tak

Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:

3-funkcyjna

Rozmiar/średnica deszczowni:

20 cm

Styl:

Nowoczesny

Kod producenta:

Y1244X/6CR

Opinie

kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną omnires y chrom połysk y1244x/6cr

SKU: 100164697

1 249 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 4-6 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta
Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU
Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ
Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE
Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ
Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.