kolumna prysznicowa omnires micro chrom połysk sysmicrolcr
Nr kat. 100508119
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Omnires Micro Chrom Połysk Sysmicrolcr to idealne połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Jej uniwersalna konstrukcja z przełącznikiem i obrotowym ramieniem umożliwia wygodny montaż deszczownicy o średnicy 25 cm. Zestaw obejmuje także 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały stalowy wąż prysznicowy o długości 150 cm. Regulowana wysokość kolumny pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, jej powierzchnia wykończona w eleganckim chromie z połyskiem nadaje łazience nowoczesny charakter. Zastosowana technologia Eco Water ogranicza zużycie wody, silikonowe wypustki Easy Clean ułatwiają czyszczenie deszczownicy i rączki prysznicowej z kamiennego osadu, a komora deszczownicy wyłożona silikonowym płaszczem zapobiega zaleganiu wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Micro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSMICROLCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 3.050 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Omnires Micro Chrom Połysk Sysmicrolcr to idealne połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Jej uniwersalna konstrukcja z przełącznikiem i obrotowym ramieniem umożliwia wygodny montaż deszczownicy o średnicy 25 cm. Zestaw obejmuje także 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały stalowy wąż prysznicowy o długości 150 cm. Regulowana wysokość kolumny pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, jej powierzchnia wykończona w eleganckim chromie z połyskiem nadaje łazience nowoczesny charakter. Zastosowana technologia Eco Water ogranicza zużycie wody, silikonowe wypustki Easy Clean ułatwiają czyszczenie deszczownicy i rączki prysznicowej z kamiennego osadu, a komora deszczownicy wyłożona silikonowym płaszczem zapobiega zaleganiu wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Micro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSMICROLCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 3.050 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires micro chrom połysk sysmicrolcr
Nr kat. 100508119
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Omnires Micro Chrom Połysk Sysmicrolcr to idealne połączenie nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Jej uniwersalna konstrukcja z przełącznikiem i obrotowym ramieniem umożliwia wygodny montaż deszczownicy o średnicy 25 cm. Zestaw obejmuje także 1-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz wytrzymały stalowy wąż prysznicowy o długości 150 cm. Regulowana wysokość kolumny pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, jej powierzchnia wykończona w eleganckim chromie z połyskiem nadaje łazience nowoczesny charakter. Zastosowana technologia Eco Water ogranicza zużycie wody, silikonowe wypustki Easy Clean ułatwiają czyszczenie deszczownicy i rączki prysznicowej z kamiennego osadu, a komora deszczownicy wyłożona silikonowym płaszczem zapobiega zaleganiu wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Micro |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | SYSMICROLCR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga brutto: | 3.050 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


