Kolumna prysznicowa Omnires Apure chrom połysk AP2244CR
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Kolumny prysznicowe to rozwiązanie, kiedy zależy nam, by mieć swobodny wybór metody kąpieli. Baterie łazienkowe mogą bowiem łączyć funkcję klasycznego prysznicu i deszczownicy. Klasyczny prysznic jest szybki i pobudzający, a prysznic z użyciem deszczownicy zapewnia świetny relaks i masaż. Kolumna prysznicowa posiada również wygodny przełącznik między funkcjami. Natrysk wyposażony w kolumnę prysznicową z kolekcji Apure uznanej marki Omnires będzie miał nowoczesny i minimalistyczny design. Elementy są niemalże płaskie i dominują w nich geometryczne symetryczne kształty. Kolor chromu to klasyka armatury łazienkowej.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Kolumna prysznicowa
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Ścienne
Kolekcja:Apure
Chłodny start:Nie
Kolor:Chrom
Wymiary słuchawki:22,4 X 12,5 CM
Typ kolumny prysznicowej:Z baterią mieszaczową
Bateria termostatyczna:Nie
Regulacja wysokości deszczowni:Tak
Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:1-funkcyjna
Rozmiar/średnica deszczowni:20 x 20 cm
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:AP2244CR

Opinie

kolumna prysznicowa omnires apure chrom połysk ap2244cr

Nr kat. 100178532

1 249 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysylamy w 4-6 dni

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.