kolumna prysznicowa laveo pinar czarny mat paw_70kb
Nr kat. 100323026

opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który zapewni Ci komfort użytkowania? W takim razie KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB to idealna propozycja dla Ciebie. Produkt należy do kolekcji Pinar i będzie świetnie komponował się w połączeniu z innymi elementami z tej kolekcji. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB składa się z 1-funkcyjnej słuchawki prysznicowej o wymiarach 23,5 x 4,2 cm, węża o długości 1500 mm z systemem antyskrętnym, deszczownicy o wymiarach 26 x 19 cm oraz baterii mieszaczowej. Producent udziela osiem lat gwarancji na produkt KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Pinar |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 26 X 19 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PAW_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 84 X 14 X 42 CM |
| Waga brutto: | 5.383 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który zapewni Ci komfort użytkowania? W takim razie KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB to idealna propozycja dla Ciebie. Produkt należy do kolekcji Pinar i będzie świetnie komponował się w połączeniu z innymi elementami z tej kolekcji. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB składa się z 1-funkcyjnej słuchawki prysznicowej o wymiarach 23,5 x 4,2 cm, węża o długości 1500 mm z systemem antyskrętnym, deszczownicy o wymiarach 26 x 19 cm oraz baterii mieszaczowej. Producent udziela osiem lat gwarancji na produkt KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Pinar |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 26 X 19 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PAW_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 84 X 14 X 42 CM |
| Waga brutto: | 5.383 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo pinar czarny mat paw_70kb
Nr kat. 100323026
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który zapewni Ci komfort użytkowania? W takim razie KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB to idealna propozycja dla Ciebie. Produkt należy do kolekcji Pinar i będzie świetnie komponował się w połączeniu z innymi elementami z tej kolekcji. KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB składa się z 1-funkcyjnej słuchawki prysznicowej o wymiarach 23,5 x 4,2 cm, węża o długości 1500 mm z systemem antyskrętnym, deszczownicy o wymiarach 26 x 19 cm oraz baterii mieszaczowej. Producent udziela osiem lat gwarancji na produkt KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PINAR PAW_70KB
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Pinar |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 26 X 19 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PAW_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 84 X 14 X 42 CM |
| Waga brutto: | 5.383 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


