kolumna prysznicowa kuchinox dima czarny mat pqd_70kb
Nr kat. 100363061

opis produktu
Kolumna prysznicowa Kuchinox Dima czarny pqd_70kb to propozycja, która dopełni charakter łazienki w stylu nowoczesnym, loft, industrialnym, minimalistycznym, skandynawskim oraz japandi. Zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową posiada czarny odcień o idealnie gładkiej powierzchni. Produkt wyposażony został w jednofunkcyjną słuchawkę z kompaktowym i wygodnym uchwytem, a także wężem antyskrętnym. Zastosowana deszczownica w formie kwadratu zapewnia możliwość regulacji wysokości. Kolumnę prysznicową wieńczy pojedynczy uchwyt, który pozwala precyzyjnie regulować temperaturę oraz siłę strumienia. Wymiary powyższego modelu sięgają 21 cm szerokości, maksymalnie 141 cm wysokości oraz 47 cm głębokości. Zestaw prysznicowy objęty pięcioletnią gwarancją dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Dima |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25,8 x 19,4 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PQD_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 42 X 9 CM |
| Waga brutto: | 4.514 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna prysznicowa Kuchinox Dima czarny pqd_70kb to propozycja, która dopełni charakter łazienki w stylu nowoczesnym, loft, industrialnym, minimalistycznym, skandynawskim oraz japandi. Zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową posiada czarny odcień o idealnie gładkiej powierzchni. Produkt wyposażony został w jednofunkcyjną słuchawkę z kompaktowym i wygodnym uchwytem, a także wężem antyskrętnym. Zastosowana deszczownica w formie kwadratu zapewnia możliwość regulacji wysokości. Kolumnę prysznicową wieńczy pojedynczy uchwyt, który pozwala precyzyjnie regulować temperaturę oraz siłę strumienia. Wymiary powyższego modelu sięgają 21 cm szerokości, maksymalnie 141 cm wysokości oraz 47 cm głębokości. Zestaw prysznicowy objęty pięcioletnią gwarancją dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Dima |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25,8 x 19,4 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PQD_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 42 X 9 CM |
| Waga brutto: | 4.514 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa kuchinox dima czarny mat pqd_70kb
Nr kat. 100363061
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kolumna prysznicowa Kuchinox Dima czarny pqd_70kb to propozycja, która dopełni charakter łazienki w stylu nowoczesnym, loft, industrialnym, minimalistycznym, skandynawskim oraz japandi. Zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową posiada czarny odcień o idealnie gładkiej powierzchni. Produkt wyposażony został w jednofunkcyjną słuchawkę z kompaktowym i wygodnym uchwytem, a także wężem antyskrętnym. Zastosowana deszczownica w formie kwadratu zapewnia możliwość regulacji wysokości. Kolumnę prysznicową wieńczy pojedynczy uchwyt, który pozwala precyzyjnie regulować temperaturę oraz siłę strumienia. Wymiary powyższego modelu sięgają 21 cm szerokości, maksymalnie 141 cm wysokości oraz 47 cm głębokości. Zestaw prysznicowy objęty pięcioletnią gwarancją dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Kuchinox |
|---|---|
| Kolekcja: | Dima |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25,8 x 19,4 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | PQD_70KB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 42 X 9 CM |
| Waga brutto: | 4.514 kg |
| Dostawca: | Kuchinox |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


