kolumna prysznicowa deante anemon bis nero nac_n1bz
Nr kat. 100425586



opis produktu
Deszczownia z baterią mieszaczową i słuchawką z serii Anemon wyróżnia się charakterystycznie ukształtowanymi kątami. Drążek wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Słuchawka posiada 4 strumienie: deszczowy, 2 mieszane oraz hydromasaż. Ponadto wyposażona jest w system anti-calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Cały zestaw wykończony jest w eleganckim czarnym macie i świetnie wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny styl.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Anemon Bis |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Ilość funkcji: | 4-funkcyjna |
| Kod producenta: | NAC_N1BZ |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 43 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 7.410 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Deszczownia z baterią mieszaczową i słuchawką z serii Anemon wyróżnia się charakterystycznie ukształtowanymi kątami. Drążek wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Słuchawka posiada 4 strumienie: deszczowy, 2 mieszane oraz hydromasaż. Ponadto wyposażona jest w system anti-calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Cały zestaw wykończony jest w eleganckim czarnym macie i świetnie wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny styl.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Anemon Bis |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Ilość funkcji: | 4-funkcyjna |
| Kod producenta: | NAC_N1BZ |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 43 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 7.410 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa deante anemon bis nero nac_n1bz
Nr kat. 100425586
Cena katalogowa: 1 199 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 199 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Deszczownia z baterią mieszaczową i słuchawką z serii Anemon wyróżnia się charakterystycznie ukształtowanymi kątami. Drążek wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Słuchawka posiada 4 strumienie: deszczowy, 2 mieszane oraz hydromasaż. Ponadto wyposażona jest w system anti-calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Cały zestaw wykończony jest w eleganckim czarnym macie i świetnie wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny styl.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Anemon Bis |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Ilość funkcji: | 4-funkcyjna |
| Kod producenta: | NAC_N1BZ |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 43 X 9,5 CM |
| Waga brutto: | 7.410 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


