kolumna prysznicowa deante boro nero ner_n51k
Nr kat. 100415069

opis produktu
Deszczownia Neo Boro wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na wilgoć i korozję. Głowica natryskowa i słuchawka wyposażone są w system Anti-calc, który ułatwia pozbycie się wapiennego osadu i utrzymanie produktu w czystości. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji, umożliwia zmianę wypływu strumienia wody między głowicą a słuchawką, nawet przy niskim ciśnieniu. Deszczownia posiada drążek z regulacją, który umożliwia dopasowanie mocowań ściennych do istniejących już otworów montażowych. Czarne, matowe wykończenie pasuje zarówno do łazienki urządzonej w stylu industrialnym, jak i tej o klasycznym charakterze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Kwadratowy |
| Kod producenta: | NER_N51K |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.690 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
NER/NER N51K.PDF
N51K manual
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Konserwacja%20natryski%20-%20conservation%20showers%20manual
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/N%20ZESTW%20PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Deszczownia Neo Boro wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na wilgoć i korozję. Głowica natryskowa i słuchawka wyposażone są w system Anti-calc, który ułatwia pozbycie się wapiennego osadu i utrzymanie produktu w czystości. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji, umożliwia zmianę wypływu strumienia wody między głowicą a słuchawką, nawet przy niskim ciśnieniu. Deszczownia posiada drążek z regulacją, który umożliwia dopasowanie mocowań ściennych do istniejących już otworów montażowych. Czarne, matowe wykończenie pasuje zarówno do łazienki urządzonej w stylu industrialnym, jak i tej o klasycznym charakterze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Kwadratowy |
| Kod producenta: | NER_N51K |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.690 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
NER/NER N51K.PDF
N51K manual
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Konserwacja%20natryski%20-%20conservation%20showers%20manual
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/N%20ZESTW%20PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa deante boro nero ner_n51k
Nr kat. 100415069
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Deszczownia Neo Boro wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na wilgoć i korozję. Głowica natryskowa i słuchawka wyposażone są w system Anti-calc, który ułatwia pozbycie się wapiennego osadu i utrzymanie produktu w czystości. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji, umożliwia zmianę wypływu strumienia wody między głowicą a słuchawką, nawet przy niskim ciśnieniu. Deszczownia posiada drążek z regulacją, który umożliwia dopasowanie mocowań ściennych do istniejących już otworów montażowych. Czarne, matowe wykończenie pasuje zarówno do łazienki urządzonej w stylu industrialnym, jak i tej o klasycznym charakterze.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | boro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Kwadratowy |
| Kod producenta: | NER_N51K |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 38 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.690 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
NER/NER N51K.PDF
N51K manual
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Konserwacja%20natryski%20-%20conservation%20showers%20manual
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/N%20ZESTW%20PL
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


