kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit selecta czarny mat s951-757
Nr kat. 100410717

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Komfort Selecta Czarny S951-757 jest doskonałym połączeniem nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Dzięki wykończeniu w czerni prezentuje się wyjątkowo elegancko. Kolumna wyposażona jest w baterię termostatyczną umożliwiającą precyzyjną regulację temperatury wody. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 24.5 x 24.5 cm podczas kąpieli tworzy przyjemny efekt deszczu pozwalając na chwilę odprężenia po ciężkim dniu. Zestaw obejmuje również praktyczny wąż prysznicowy, który zapewnia swobodę ruchu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | selecta |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 24,5 X 24,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-757 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 4.450 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Komfort Selecta Czarny S951-757 jest doskonałym połączeniem nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Dzięki wykończeniu w czerni prezentuje się wyjątkowo elegancko. Kolumna wyposażona jest w baterię termostatyczną umożliwiającą precyzyjną regulację temperatury wody. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 24.5 x 24.5 cm podczas kąpieli tworzy przyjemny efekt deszczu pozwalając na chwilę odprężenia po ciężkim dniu. Zestaw obejmuje również praktyczny wąż prysznicowy, który zapewnia swobodę ruchu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | selecta |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 24,5 X 24,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-757 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 4.450 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną cersanit selecta czarny mat s951-757
Nr kat. 100410717
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Z Baterią Termostatyczną Komfort Selecta Czarny S951-757 jest doskonałym połączeniem nowoczesnego stylu i funkcjonalności. Dzięki wykończeniu w czerni prezentuje się wyjątkowo elegancko. Kolumna wyposażona jest w baterię termostatyczną umożliwiającą precyzyjną regulację temperatury wody. Kwadratowa deszczownica o wymiarach 24.5 x 24.5 cm podczas kąpieli tworzy przyjemny efekt deszczu pozwalając na chwilę odprężenia po ciężkim dniu. Zestaw obejmuje również praktyczny wąż prysznicowy, który zapewnia swobodę ruchu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | selecta |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 24,5 X 24,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | S951-757 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga brutto: | 4.450 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


