kolumna prysznicowa z wylewką valvex lima miedź szczotkowany 2420188
Nr kat. 100400814
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 88 X 42 X 31 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420188 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.282 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 88 X 42 X 31 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420188 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.282 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką valvex lima miedź szczotkowany 2420188
Nr kat. 100400814
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





