kolumna prysznicowa z wylewką valvex lima chrom połysk 2420158
Nr kat. 100408583
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86,5 X 40 X 9,5 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420158 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.379 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Lima |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 86,5 X 40 X 9,5 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420158 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 5.379 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką valvex lima chrom połysk 2420158
Nr kat. 100408583
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




