kinkiet franklin mb hn5050 1 b/rc 1xe27 grafitowy/miedź
Nr kat. 100457839
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 12 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 21.50 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16.50 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FRANKLIN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 12 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 21.50 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16.50 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FRANKLIN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet franklin mb hn5050 1 b/rc 1xe27 grafitowy/miedź
Nr kat. 100457839
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



