dywan dziecięcy indigo universe
Nr kat. 100273299
opis produktu
Dywan dziecięcy INDIGO UNIVERSE to dywan dedykowany do pokoju chłopca. Głównym jego motywem jest kosmos. Przedstawia rozgwieżdżone niebo pełne planet i pędzących statków kosmicznych ze zwierzętami. Produkt jest wielokolorowym prostokątem o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise. Włos dywanu INDIGO UNIVERSE jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i sprężystością. Posiada wysoką odporność na ścieranie, wilgoć i zabrudzenia. Doskonale imituje naturalne włókna. Charakteryzują go właściwości antystatyczne i hipoalergiczne. Jego kolory długo pozostają wyraziste. Dywan INDIGO UNIVERSE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan dziecięcy INDIGO UNIVERSE to dywan dedykowany do pokoju chłopca. Głównym jego motywem jest kosmos. Przedstawia rozgwieżdżone niebo pełne planet i pędzących statków kosmicznych ze zwierzętami. Produkt jest wielokolorowym prostokątem o wymiarach 160 x 230 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise. Włos dywanu INDIGO UNIVERSE jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i sprężystością. Posiada wysoką odporność na ścieranie, wilgoć i zabrudzenia. Doskonale imituje naturalne włókna. Charakteryzują go właściwości antystatyczne i hipoalergiczne. Jego kolory długo pozostają wyraziste. Dywan INDIGO UNIVERSE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy indigo universe
Nr kat. 100273299
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie






