gres kancoun 2 anthracite matt rectified 59,8x59,8 g1
Nr kat. 100526666
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Kancoun 2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 59,8X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.070 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Kancoun 2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 59,8X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres kancoun 2 anthracite matt rectified 59,8x59,8 g1
Nr kat. 100526666
Niezbędne do montażu





