glazura north stone beige glossy structure rectified 29,7x60 cersanit
Nr kat. 100487228

opis produktu
Glazura North Stone Beige Glossy Structure Rectified 29.7x60 Cersanit to stylowa płytka ścienna w beżowym odcieniu, która zwraca uwagę strukturalną powierzchnią inspirowaną wyglądem naturalnego kamienia. Jej błyszczące wykończenie tworzy ciekawy efekt gry światła na ścianach. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest precyzyjne ułożenie płytek z minimalnym odstępem, co sprzyja współczesnej estetyce. Glazura wyróżnia się prostokątnym kształtem, dedykowana jest do wykańczania aranżacji ściennych, stanowiąc idealną propozycję do łazienek, kuchni czy eleganckich przestrzeni dziennych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | North Stone |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.7 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Glazura North Stone Beige Glossy Structure Rectified 29.7x60 Cersanit to stylowa płytka ścienna w beżowym odcieniu, która zwraca uwagę strukturalną powierzchnią inspirowaną wyglądem naturalnego kamienia. Jej błyszczące wykończenie tworzy ciekawy efekt gry światła na ścianach. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest precyzyjne ułożenie płytek z minimalnym odstępem, co sprzyja współczesnej estetyce. Glazura wyróżnia się prostokątnym kształtem, dedykowana jest do wykańczania aranżacji ściennych, stanowiąc idealną propozycję do łazienek, kuchni czy eleganckich przestrzeni dziennych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | North Stone |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.7 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura north stone beige glossy structure rectified 29,7x60 cersanit
Nr kat. 100487228
Cena katalogowa: 94,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka
Cena katalogowa: 94,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka
opis produktu
Glazura North Stone Beige Glossy Structure Rectified 29.7x60 Cersanit to stylowa płytka ścienna w beżowym odcieniu, która zwraca uwagę strukturalną powierzchnią inspirowaną wyglądem naturalnego kamienia. Jej błyszczące wykończenie tworzy ciekawy efekt gry światła na ścianach. Dzięki rektyfikowanym krawędziom możliwe jest precyzyjne ułożenie płytek z minimalnym odstępem, co sprzyja współczesnej estetyce. Glazura wyróżnia się prostokątnym kształtem, dedykowana jest do wykańczania aranżacji ściennych, stanowiąc idealną propozycję do łazienek, kuchni czy eleganckich przestrzeni dziennych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | North Stone |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29.7 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


